Autor

Jmenuji se Radek Kopp * 4.1.1976. Fotografování mne baví již několik let. S prvním fotoaparátem jsem fotil již ve svých 17 letech. Fotografii jsem si zamiloval, protože dokáže po celá léta připomínat prožité významné chvíle. Zamiloval jsem si jí také proto, že mnohdy bývá tím nejvěrnějším podáním toho, co jsme v životě prožili a jejímž prostřednictvím si můžeme stále po celý život oživovat nejen ty nejvýznamnější dny, ale i všední zážitky. Fotografii má rád také proto, že mění pohled na život, na svět, na naše okolí a ostatní lidi. Dívat se na svět skrz hledáček foťáku mě naučilo vidět to, co jindy snadno přehlédneme. Fotografie pro nás může být prostředkem propojení s ostatními lidmi a se světem, který nás stále obklopuje.

 

Záleží mi na tom, aby mé fotografie byly přirozené. Aby vystihovaly emoce, zachycovaly atmosféru, příběh a osobnost. Během fotografování se budete cítit sami sebou, i když nejste na objektiv zvyklí. Záleží mi na přátelské atmosféře a pohodové komunikaci, která vede k jedinečným výsledkům. Jde mi předně o osobní přístup ke každému klientovi.

 

Jsem také vždy otevřený novým příležitostem, zkušenostem a možnostem, které nás vzájemně obohatí. Rád Vás podpořím i na cestě za Vašimi přáními a sny.

 

 

 

Vždy dělám maximum pro co nejlepší výsledek a umělecký dojem. Věřím, že naplním očekávání většiny klientů a že se rádi vrátí, abych je opět mohl obdarovat krásnými fotografiemi.

 

Těším se na fotografování s Vámi!